Kolejka 8 wtorek, 11 czerwiec 2024 godz. 20:30

We wtorkowy wieczór na boisku pojawiła się drużyna Lux Med oraz XYZ. Już od samego początku zawodnicy obu drużyn zarzucili najwyższe tempo, lecz piłka w bramce znalazła się dopiero w 7 minucie, gdzie w akcji drużynowej wyszedł Lux Med i do bramki trafił Maciej Chojnacki po podaniu od Adriana Kanigowskiego. Do końca połowy żadna z ekip nie znalazła drogi do bramki, w ostatniej akcji pierwszej połowy “bramkę do szatni” strzelił Grabowski. Wynikiem 2:0 zakończyła się pierwsza połowa. W drugą połowę dobrze weszli gospodarze zdobywając bramkę w 24’ autorem został Artur Sawiński. Odpowiedz XYZ nastąpiła w 26’ Michał Rosochowicz pewnym strzałem pokonuje bramkarza przeciwników. Za ciosem poszli zawodnicy Lux Med i Dominik Ofat melduje się na liście strzelców, minutę później do bramki ponownie trafił Sawiński. Rzut karny w 30 minucie nie zmarnował Daniek Sienkiewicz z XYZ. Dalsza część spotkania to skuteczne podwyższanie wyniku przez gospodarzy, w 33’ Artur Sawiński, 36’ Maciej Chojnacki i w 38 ponownie Artur Sawiński. Tym zwycięstwem Lux Med zasłużenie świętowali zdobycia Mistrza 7 Ligi Biznes.