Kolejka 8 środa, 12 czerwiec 2024 godz. 19:00

Na 5 poziomie rozgrywek Ligi Biznes w roli gospodarza stawiła się Alea lacta Est, której rywalem był Elektrowoźniak. Mecz ten zaczął się bardzo intensywnie i juz w 5 minucie do bramki trafił Piotr Maleńczak z Alea lacta Est. Po wielu próbach bramkę dającą remis strzelił Oleh Martsyniuk. Wynikiem 1 do 1 zakończyła się rywalizacja w 1 połowie. W drugą połowę świetnie weszli goście spotkania i do bramki w 21 minucie trafił Oleh Martsyniuk, minutę później Pavlo Bobko strzelił na 1;3. Przez chwilę żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarzy, lecz w 27 i 28 minucie bramki strzelił Martsyniuk. Odpowiedź Alea lacta Est nastała w 31’ minucie strzelcem bramki został Arek Chrostowski. Kolejne ciosy zadali gracze Elektrowoźniak 32’, 33’ i 35’ ponownie trafił Martsyniuk i raz Oleh Kurtash. W 37 minucie swojej szansy nie zmarnował Piotr Maleńczak. W końcówce spotkania 3 szybkie bramki dołozyli Martsyniuk oraz Mykhajlo Heivych. Tego dnia skuteczniejsi na boisku byli zawodnicy Elektrowoźniaku wygrywając wynikiem 3:11.