Kolejka 8 środa, 12 czerwiec 2024 godz. 21:15

W środę wieczór OVB Warszawa podejmowała Team Ivulin TUT. Drużynowa akcja w 6 minucie zakończyła się strzeloną bramką przez Zmicer Jarmolenko. Przez długi czas świetnia gra bramkarzy poskutkowała, że następna bramka w tym spotkaniu została strzelona w 18’ i autorem jej po dobrym podaniu od Macvieja Pikuły został Ilya Shyla. Wynikiem 0:2 zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie za odrabianie strat wzięli się zawodnicy OVB i już 3 minuty po rozpoczęciu drugiej połowy do bramki trafił Grzegorz Zaleski. Minutę później błędy zawodników Team’u ivulin TuT wykorzystał Karol Siemieniak i zdobył bramkę dającą remis w tym spotkaniu. Pierwszy raz na prowadzenie w tym meczu wyszła ekipa OVB Warszawa w 32 minucie, Bartosz Kaca idealnie posyła piłkę do Grzegorza Zaleskiego i ten pewnym strzałem pokonuje bramkarza drużyny przeciwnej. Zdenerwowany Team Ivulin TUT szybko zdobył bramkę remisującą w 34 minucie pewnym strzałem Maćviej Pikuła pokonał bramkarza OVB. Ten mecz zakończył się wynikiem 3 do 3 po emocjonującym spotkaniu.