Kolejka 8 środa, 12 czerwiec 2024 godz. 20:30

Mecz piłkarski na najwyższym poziomie Ligi Biznes rozgrywał Niski Press oraz Nadwiśle. W mecz bardzo dobrze weszli zawodnicy Nadwiśla, do bramki trafił Bartosz Kwiatkowski. 5 minut później okazji nie zmarnował Patryk Traczyk, minęły kolejne 2 minuty i Paweł Żwirbla wpisał się na listę strzelców. W 14 minucie piękną bramką popisał się Karol Żak. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:4. Drugą połowę zaczęliśmy od strzelonej bramki przez Patryka Hulla. 26 i 27 minuta to kolejne bramki zdobyte przez Bartosza Kwiatkowskiego i Pawła Żwirbla. Późniejsza część meczu to skuteczne podwyższanie wyniku przez Nadwiśle i bardzo dobra gra w obronie. W 33 i 34 minucie bramkę zdobył Jan Kącki i Karol Żak. 35’ Bartosz Kwiatkowski pokonuje bramkarza drużyny przeciwnej. 38, 39 i 40 minuta po bramce dołożyli, Bartosz Kwiatkowski, Jan Kącki i Tomasz Gańko. Tego dnia skuteczniejsi na boisku byli zawodnicy Nadwiśla wygrywając aż 1:12.