Kolejka 8 wtorek, 11 czerwiec 2024 godz. 20:30

We wtorek o godzinie 20:30 na boisku pojawiły się drużyny SS Cyrkulatka i FC Knurino. Wynik spotkania został otworzony dość szybko, bo już w 6 minucie na prowadzenie wyszli goście. Niespełna 60 sekund później mamy już 0:2 i to FCK prowadziło grę. Mijały kolejne minuty wynik się nie zmieniał, aż do kolejnego trafienia gości, którzy już po 15 minutach mieli wynik 0:3. Wydawało się, że mają spokojny wynik i dowiozą to do przerwy, lecz szybka odpowiedz ekipy gospodarzy w 16 minucie spotkania i mamy 1:3. Zawodnicy SSC poszli za ciosem i kolejne trafienie zaliczyli chwilę później. Tuż przed gwizdkiem kończącym 1 połowę zanotowali trafienie na 3:3, więc w drugiej połowie można było spodziewać się ciekawego obrotu gry. Po zmianie stron gospodarze dalej ruszyli po swoje notując kolejne trafienia. Szybko zdobyte 3 bramki i mieli w miarę spokojny wynik 6:3, a w 28 minucie było już 7:3. Ekipa SS Cyrkulatka dołożyła jeszcze 2 trafienia i mecz zakończył się wynikiem 9:3.