Kolejka 8 czwartek, 13 czerwiec 2024 godz. 19:00

Czerwone kartki

Do spotkania pomiędzy El Barrio FC a Teamem Ivulin Wola doszło w czwartek. Obie drużyny interesowały tylko 3 punkty. Lepiej w to spotkanie weszła ekipa gości, gdyż w 12 minucie otworzyła wynik spotkania i zapewniła sobie prowadzenie. Nie potrafiła jednak podwyższyć wyniku w 1 połowie spotkania. Natomiast w 2 części spotkania udało im się to dość szybko, bo już w 23 minucie było 0:2. Kolejne minuty mijały, a ataki nie ustawały z obu stron i to znowu lepszą skutecznością wykazują się zawodnicy TIW, którzy w 32 minucie podwyższyli na 0:3. co wydawać by się mogło spokojnym wynikiem. Nic Bardziej mylnego, bo ELBFC nie poddawało się i już w 34 minucie strzeliło na 1:3, a niespełna 60 sekund później było już 2:3 i gra zaczyna się robić bardzo ciekawa. Gospodarze atakowali i próbowali doprowadzić do remisu. Tuż przed końcem spotkania mamy faul w polu karnym gości. Do piłki podszedł Saul Green, który się nie pomylił, ustalając, jak się okazało, wynik tego meczu na 3:3.