Kolejka 8 czwartek, 13 czerwiec 2024 godz. 19:00

Czwartkowe zmagania na sektorze „B”, rozpoczęliśmy spotykaniem Reytana z Jan Jarem. Nominalnie gospodarze, wciąż walczą o medale. Rywal zaś, zajmuje niechlubne ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Niespodziewanie, początek należał do drużyny gości, którzy objęli prowadzenie już w 2 minucie meczu. Na listę strzelców wpisał się Adrian Klosowski. W 10 min, Karol Makowski podwyższył na 0:2. Wtedy nastąpiło przebudzenie Reytana. Po dwóch bramkach Eryka Judaka w 12 i 16 min, mieliśmy znów remis. W 17 min, Jakub Banaszek strzelił prosto w okienko, dając prowadzenie dla Reytana. Wynikiem 3:2 zakończyła się pierwsza połowa. Po zmienię stron, „czetwoni” powiększali przewagę, finalnie wygrywając 6:3. Zwycięstwo to, pozwolił im na awans na podium. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.