Kolejka 8 środa, 12 czerwiec 2024 godz. 19:00

Środowe zmagania na boisku „B”, rozpoczęliśmy starciem Razem vs Saints United. Mecz rozpoczął się z lekkim opóźnienieniem, więc przestrzegamy, żeby przychodzi cyna czas. Gospodarze walczą o utrzymanie, goście zaś wciąż mają szansę na mistrza. Początek należał do tych drugich. Już w 6 min, wynik otworzył Jakub Kopeć. Cztery minuty później, Zaharii Mor podał do Huberta Cichockiego, który wpakował piłkę do pustej bramki. Mimo kilku dogodnych sytuacji, wynik pierwszej połowy brzmiał 0:2. Po zmianie stron, SU wciąż mieli przewagę, lecz TI też nie odstawał. Niestety dla nich, w 38 min, Cichocki po raz drugi wpakował piłkę do „pustaka”, ustalając wynik na 0:3. Zwycięstwo to, znacznie umacnia ich na podium.