Kolejka 8 środa, 12 czerwiec 2024 godz. 19:45

Zarówno Impuls UA, jak i Team Ivulin Rabina, nie mogą zaliczyć tego sezonu do udanych. Nominalnie goście, spisują się lepiej, niż ich oponenci. Zgromadzili dotąd 9 pkt, zaś Impuls okrągłe 0. Początek należał do TIR, który objął prowadzenie już w 7 min, po bramce Igora Simchuka. Minutę później, Mikhail Basovich podwyższył na 0:2. W 13 min, Roman Pihariev strzelił bramkę kontaktową, co przywróciło nadzieję w graczach drużyny gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:2. Po zmianie stron, bramkarz Impulsu, Volodymyr Slobozheniuk popisał się pięknym uderzeniem z dystansu, dając wyrównanie swojej drużynie. Po kolejnych pięciu minutach, było 3:3. W 33 min, jak się później okazało, ostateczny cios zadał Artem Khrul, zdobywając zwycięskiego gola dla Ivukinu. Ostatecznie, mecz zakończył się wynikiem 3:4. Zwycięstwo to, dało im awans w środek tabeli, lecz szans na medale już nie ma. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.