Kolejka 8 środa, 12 czerwiec 2024 godz. 21:15

Po godzinie 21 rozpoczął się mecz w ramach 7 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Soplica Bemowo vs Cezar. Na pierwsze trafienie w tym meczu nie trzeba było długo czekać i już w 7 minucie spotkania Mateusz Mońko pewnym uderzeniem przechytrzył bramkarza i dał swojej drużynie prowadzenie. Po tym fakcie drużyna przeciwna, jak najszybciej próbowała odbytnic starte, lecz ciężko było im się przebić przez dobrze funkcjonującą linie obronny i przez dłuży czas na protokole widniał wynik 1:0. Pod koniec pierwszej poły mogło się wydawać, że Cezar zdoła doprowadzić do wyrobienia, gdyż ich okazję z minuty na minutę były coraz groźniejsze, jednak wciąż w ich akcjach brakowało skutecznego wykończenia i na ich trafienie musieliśmy nieco poczekać. Dopiero po zmienię stron gracze w czerwonych koszulach wkręcili się na odpowiednie obroty i już w 22 minucie mogliśmy ujrzeć trafienie wyrównujące, którego autorem był Łukasz Kadyk. Ten gol dodał Cezarowi znacznej pewności siebie i niespełna 4 minuty później odpowiedzialność na swoje barki zarzucił Damian Szczyrek i po raz pierwszy Goście wyszli na prowadzenie. Po tym zdarzeniu naszym oczom ukazała się niezwykle wyrównana i zacięta rywalizacja, gdzie obie z ekip naprzemiennie tworzyły groźne sytuacje bramkowe, lecz na kolejne trafienia mieliśmy czekać do niemalże samego końca spotkania. Dopiero na 4 minuty przed końcem Piotr Wilczak, zdołał doprowadzić do remisu i mogło się wydawać, że drużyny podzielą się punktami, jednak ostanie słówko należało do Cezara. W ostatniej akcji meczu Cezary Koper zdobył gola na wagę zwycięstwa i finalnie trzy punkty powędrowały w ręce Gości, a mecz zakończył się wynikiem 2:3.