Kolejka 8 środa, 12 czerwiec 2024 godz. 20:30

Żółte kartki

Airwent, broniący się przed spadkiem, podejmował Zimne Dranie, goście mają solidne miejsce w środku tabeli, lecz bez możliwości walki o podium. Początek spotkania, należał do ZD, którzy objęli prowadzenie w 2 min, a na listę strzelców wpisał się Adrian Szyszko. Cztery minuty poniżej, podwyższył Jakub Bagiński. W 12 min, Jakub Majewski popisał się strzałem przy bliższym słupku, dając bramkę kontaktową dla Airwentu. Tuż przed przerwą, Piotr Koźniewski zdobył bramkę na 2:2 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron Igor Grzybek, a następnie dwukrotnie Bagiński dają znaczną przewagę na rzecz ZD. W 35 min, Majewski zmieniszył stratę do dwóch bramek. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 3:5. Wynik tego spotkania, nie miał większego wpływu na układ tabeli.