Kolejka 7 czwartek, 06 czerwiec 2024 godz. 19:45

Bezpośrednia potyczka potencjalnych spadkowiczów zapowiadała się na wyrównany pojedynek. Pierwsza połowa potwierdzała przypuszczenia, mimo niewielkiej bramkowej przewagi RSolution. Jar Jan momentami wydawał się być bliski doprowadzenia do remisu, lecz w 18. minucie Michał Podhajski trafił na 1:3, co mogło podciąć skrzydła nominalnym gospodarzom. Ich odpowiedź jednak była natychmiastowa, a straty zmniejszył Jacek Kwiatkowski. Podobny scenariusz obejrzeliśmy w drugiej części spotkania, gdy na trafienie Michała Podhajskiego odpowiedział Jakub Raciborski golem z rzutu karnego. Debiutanci w rozgrywkach Superliga6 Biznes nie mieli jednak pomysłu, jak przechylić szalę na swoją stronę. Wydaje się, że zabrakło nieco sił i szybszego rozgrywania akcji. RSolution natomiast miało w swoim składzie indywidualności, które były decydujące w tej potyczce. Duet Julian Graczyk - Michał Podhajski w dużej mierze przyczynił się do pokonania bardziej doświadczonych rywali 4:7, dzięki czemu ich zespół zyskał przewagę na dwie kolejki przed końcem rozgrywek.