Kolejka 7 czwartek, 06 czerwiec 2024 godz. 21:15

W meczu zamykającym 7 kolejkę 2 ligi na boisku stawiły się Equal.it i Ultima. Mecze tych drużyn zawsze dają dużo emocji i walki, więc i w tym spotkaniu nie mogło tego zabraknąć. Już w 4 minucie spotkania mieliśmy otwarcie wyniku dla ekipy gości, lecz gospodarze długo nie zwlekali aby się zrewanżować i jeszcze w tej samej minucie doprowadzili do remisu. Chwilę później, a dokładnie w 8 minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Kolejne minuty 1 połowy mijały, lecz żadna z ekip nie potrafiła znaleźć drogi do bramki rywala i do przerwy mamy 2:1. W 2 połowie od razu na bramkę rywala ruszyła ekipa Equal.it  co przyniosło im sukces, gdyż w 21 minucie mamy trafienie na 3:1 i wydaje się że mecz mają już pod kontrolą to jednak Ultima nie powiedziała ostatecznego słowa i ruszyła odrabiać straty. Już w 25 minucie mamy trafienie kontaktowe, a do remisu doprowadzają w 28 minucie. Kolejno w 29 i 30 minucie trafiają znowu gracze gości co daje im prowadzenie 3:5, a ostateczny cios zadali w 35 minucie co dało im 3 bramkowe prowadzenie którego już nie oddali do końca spotkania, które zakończyło się wynikiem 3:6 dla Ultimy.