Kolejka 7 czwartek, 06 czerwiec 2024 godz. 20:30

Czerwone kartki

O godzinie 20:30 na boisku pojawiły się drużyny Supa Strikers i The New GreenBack, tutaj mogliśmy się spodziewać wszystkiego. Obie drużyny miały ochotę wygrać to spotkanie i dopisać sobie 3pkt do ligowej tabeli. Lepiej w mecz weszli zawodnicy gospodarzy, którzy w 5 minucie wykorzystali błąd przeciwnika i zdobyli bramkę. Kolejne minuty mijały a walka toczyła się w środku pola. W 17 minucie ekipa gości doprowadziła do wyrównania. W 19 minucie zawodnik gospodarzy wybił piłkę ręką z bramki za co został ukarany czerwona kartka, a z rzutu karnego bramkę zdobywają goście i tym samym wychodzą na prowadzenie i na przerwę oni schodzą z 1 bramkową zaliczką. W 2 połowie spotkania dużo błędów w ekipie THGB, co przyniosło stratę 2 bramek w 24 minucie i wynik spotkania odwrócił się dla Supa Strikers. Kolejne trafienia dla ekipy gospodarzy były w 28 i 36 minucie, co wskazywało na to, że goście się już nie podniosą z tego. Tymczasem w 37 minucie zdobywają bramkę na 5:3, a w 40 łapią kontakt. Ekipa gości rzuciła się do zdobycia wyrównującego trafienia, lecz to ich zgubiło i tuż przed końcowym gwizdkiem do siatki trafiają gospodarze i mamy końcowy wynik 6:4.