Czas poznać mistrzów!

Czas poznać mistrzów!

Przed nami 9.kolejka spotkań, w której powinno paść kilka najważniejszych rozstrzygnięć. Na pewno nie poznamy mistrzów 1 i 3 ligi gdzie zwycięzców wyłoni dopiero dodatkowa kolejka, w której zagramy zaległe mecze. Wszystko w swoich nogach mają liderzy drugiej, czwartej i szóstej ligi, odpowiednio: Marwick, El Barrio FC oraz Razam. Ci pierwsi muszą pokonać rozdrażnione i nieobliczalne Supa Strikas, Meksykanie o złote medale zagrają w absolutnym szlagierze z wiceliderem - Teamem Ivulin TUT, natomiast Białorusini mają najłatwiejsze zadanie. Bardzo ciekawa sytuacja jest na piątym szczeblu, gdzie mistrzowski tytuł może przyklepać ktoś z dwójki Elektrowoźniak – Los Lamosos, ale równie dobrze swoje szanse na majstra może przedłużyć wicelider, a to za sprawą drugiego hitu, w którym Tornado UA podejmie Elektrowoźniaka.

Zapraszamy na zapowiedź 9.kolejki SuperLiga6 Biznes. 

 

1. Liga Biznes:

 W 1. Lidze Biznes w tej kolejce na pewno nie poznamy złotego medalisty, a wszystko dlatego, że pauzująca SS Cyrkulatka niezależnie od wyników starć z tej serii gier, może jeszcze całkowicie namieszać w top3 (jeśli wygra za tydzień). Zatem standardowo, przejdziemy do opisu najbliższych wydarzeń. Te rozpoczną się już dziś o 19:00, meczem Knurino FC i Impuls UA. Dla nas to typowy mecz na remis. Obie ekipy sąsiadują w tabeli, obie nie mogą być jeszcze pewni utrzymania, zatem tu nikt nie będzie kalkulował, ale też nie spodziewamy się, że ktoś będzie podejmował zbędne ryzyko. Chociaż oczywiście nie wykluczamy, że obejrzymy tu zwycięstwo jednej ze stron. Sporo będzie zależało od czołowych zawodników K FC i I UA, czyli Damiana Kacprzaka i Vlada Budza. I to właśnie oni mogą zrobić różnicę, ale my postawimy na „X”.

W drugiej poniedziałkowej potyczce zobaczymy w akcji Eternis oraz Ultimę. Gospodarze mimo dobrej postawy duetu Michał Dryński – Grzegorz Goliszewski wciąż walczą o utrzymanie. I nie będzie łatwo o poprawę swojego miejsca w ligowej stawce, gdyż goście z Loicem Bonnetem na szpicy jesienią punktują całkiem solidnie. I według nas Ultima może tu zgarnąć pełną pulę, ale lekceważylibyśmy mającego nóż na gardle Eternisu, bo jak ta drużyna ma swój dzień, to może pokonać każdego.

Następne dwa spotkania obejrzymy w środę. W pierwszym z nich czeka nas absolutny hit, czyli rywalizacja dwóch zespołów bijących się o miejsce na pudle. Mianowicie Nadwiśla i FK Almaz. Komanda rodem z Ukrainy nawet jak wygra, to nie sięgnie po złoto, ale wciąż może znaleźć się w medalowej strefie. I o to właśnie zagrają Yury Neudakh z kolegami. My tu jednak postawimy na gospodarzy. Nadwiśle wciąż może marzyć o złocie i po prostu musi zgarnąć komplet oczek. Do czego niewątpliwie pomocne będą gole i asysty Dominika Trepiaka.

Na stratę punktów lidera będzie liczył grający tuż po nim Niski Press. NP zmierzą się z czerwoną latarnią ligi, mianowicie The New GreenBack. I będą tu absolutnym pewniakiem. W razie triumfu Press zaklepie sobie podium, a istnieje jeszcze cień nadziei na mistrzowski wazon (chociaż, jak wspomnieliśmy na wstępie, to rozstrzygnie się w przyszłym tygodniu). Według nas gospodarze zrobią swoje i kierowani przez Dawida Wichowskiego zainkasują pełną pulę. Chociaż mimo wszystko trzeba będzie uważać Jakuba Kowalskiego z Zielonych.

 

Knurino FC - Impuls UA X

Eternis - Ultima 2

Nadwiśle - FK Almaz 1

Niski Press - The New GreenBack 1

 

2. Liga Biznes:

 

Bardzo możliwe, w Drugiej Lidze Biznes poznamy mistrza już w tym tygodniu, ale wszystko powinno się wyjaśnić dopiero w środę albo w czwartek. Dlatego zaczniemy chronologicznie, od poniedziałkowego starcia E. ON Polska i GGiP Adwokaci. Dla gości jest to mecz ostatniej szansy, gdyż jak przegrają, to już na pewno spadną z ligi. Maciej Kurspias na pewno zrobi wszystko, by tak się nie stało, ale tu bukmacherzy wyżej cenią akcje Dominika Kliczka i jego świty. E. ON w ostatnim czasie złapał wiatr w żagle i według nas pójdzie za ciosem, robią duży krok w stronę zachowania drugoligowego bytu.

Także w poniedziałek zobaczymy konfrontację Lexus W-wa Wola i Jogadores. Goście to kolejna załoga, która walczy o to, by uniknąć relegacji. Nie będzie o to łatwo, gdyż rywal w tym sezonie prezentuje się zdecydowanie bardziej solidnie. A dodatkowo może liczyć na asysty Rafała Wlazło i wszechstronność Pawła Tomczyka. Zespół w czarnych trykotach z kolei ma w przodzie niezawodnego Kubę Karpińskiego, ale to może nie starczyć na wyżej notowany Lexus.

We wtorek wystartujemy East Crew i Budimeksu. Jeszcze miesiąc temu ekipa Karola Krogulca byłaby tu pewniakiem to zgarnięcia kompletu punktów, ale ostatnio Czarno-żółci wpadli w dołek i zanotowali trzy porażki z rzędu. Komanda rodem z Ukrainy za to ma jeszcze dłuższą serię (cztery potyczki z zerowym dorobkiem mimo starań Oleksandra Ivanova), stąd też oni także będą tu bili się o przełamanie? Kto będzie górą? Wydaję nam się, że Budimex, ale nie wykluczamy żadnego scenariusza.

Przechodzimy do kulminacyjnego momentu 9. kolejki, czyli środowego spotkania Marwick z Supa Strikers. Jeśli drużyna w białych strojach zwycięży, to sięgnie po mistrzowski wazon. I według nas gospodarze sobie poradzą, a do wygranej powinien ich poprowadzić będący w gazie Tomek Chwaja. Aczkolwiek gości stać tu na niespodziankę. Jak ich defensywa kierowana przez Beniamina Kuligowskiego będzie szczelna, a z przodu swoje dorzuci Kacper Krajewski, to nie wykluczamy niespodzianki. Ale, rzecz jasna, pewniakiem będą gospodarze.

Jeśli jednak Marwick się potknie, to matematyczne szanse na złoto będzie miał triumfator czwartkowej rywalizacji Equalit i Team Ivulin Wola. Chociaż najbardziej prawdopodobne jest to, że stawką tych zawodów będzie awans do elity. I tu ciężko wskazać faworyta, gdyż obie brygady mają mnóstwo sportowych argumentów. Zatem zagramy tu na bezpieczny remis, ale być może jedna z indywidualności takich jak Adam Biegaj czy Slava Ustinovich przesądzi o sukcesie? Zobaczymy!

 

E.ON Polska - GGiP Adwokaci 1

Lexus W-wa Wola - Jogadores 1

East Crew - Budimex 2

Marwick - Supa Strikers(ex.Zofijki) 1

Equalit - Team Ivulin Wola X

 

3. Liga Biznes:

 

Przechodzimy płynnie na trzeci front, gdzie również możemy poznać mistrza, ale, o czym przeczytacie w piątym  i szóstym akapicie, szanse na to nie są zbyt duże. Tu zaczniemy jednak w środę, od dwóch ekipy z dołu stawki, które nie są jeszcze pewne ligowego bytu. Mowa tu o Zimnych Draniach i Trójkącie Bródnowskim. Chociaż oba zespoły w ostatniej kolejce wysoko przegrały, to w lepszej sytuacji są goście, którym do utrzymania wystarczy jedno oczko. I to jest w zasięgu Trójkąta, ale tu dużo będzie zależało od postawy Daniela Sikora. ZD z kolei nie mają nic do stracenia i z pewnością będą atakować za sprawą Jakuba Kaźmierskiego, ale mimo wszystko postawimy na TB.

W rywalizacji Alea Iasta Est z Moonfoksem zagramy na Łukasza Rysza i jego świtę. Lisy co prawda jesienią punktują ze zmiennym szczęściem, ale mimo wszystko są w lepszej formie niż próbujący uniknąć spadku gospodarze. Lecz tu przestrzegamy przed lekceważeniem AIE. Zespół w białych trykotach ma nóż na gardle, co pewnikiem sprawi, że wyjdą na murawę bardzo zmotywowani. A dodatkowo zawsze mogą liczyć na Piotra Maleńczuka z przodu, a ten zawodnik zawsze może zrobić różnicę.

W konfrontacji Team Ivulin Exile z Reytanem podział punktów wydaje się najbardziej prawdopodobny, chociaż obie załogi jesienią grały bezkompromisowo i w ich spotkaniach nie było remisów. Ale w naszej ocenie obie strony mają zbliżony potencjał, dlatego trudno będzie tu osiągnąć większą przewagę. Zatem nasz typ to „X”, ale być może jedna z indywidualności takich jak Maksim Duduk czy Krysztian Vida przesądzi o triumfie? Nie wykluczamy takiego rozstrzygnięcia.

Środowe mecze zakończymy absolutnym hitem. Gdy na murawie zameldują się dwaj pretendenci do tytułu, czyli Cool Team II i RSolution. to nie będzie miejsca na nudę, jesteśmy o tym przekonani. Tu zdarzyć może się dosłownie wszystko, stąd też spodziewamy się piłkarskiego święta. Dodatkowym smaczkiem będzie pojedynek snajperski Sebastiana Maśniaka i Piotra Gorczycy, ale obie kadry mają tylu utalentowanych zawodników, że kto inny może okazać się bohaterem. Ważna informacja. Istnieje możliwość, że to spotkanie przesądzi o mistrzostwie. Jeśli jeden z teamów wygra (my dajemy na bezpieczny remis), to wtedy wszystkie oczy będą skierowane na jedyne czwartkowe starcie.

Wówczas to Dental Doctor podejmie Fast Trans. We wstępie pisaliśmy, że jest mała szansa na to, że wyłonimy w tej kolejce zdobywcę najcenniejszego trofeum i tłumaczymy dlaczego. Otóż oprócz trzech oczek zainkasowanych przez Cool Team II/ Rsolution, nominalni goście musieliby przegrać. A naszym zdaniem tak się nie stanie, bo FT z Kamilem Łukasikiem są w gazie i także biorą udział w wyścigu o tytuł. I powinni sobie z Doktorami poradzić, chociaż trzeba będzie uważać na bramkostrzelnego Jana Śmigielskiego.

 

Zimne Dranie - Trójkąt Bródnowski 2

Alea Iacta Est - Moonfox 2

Team Ivulin Exile - Reytan X

Cool Team II - RSolution X

Dental Doctor - Fast Trans 2

 

4. Liga Biznes:

Na większości szczebli biznesowych rozgrywek SL6 ostateczne rozstrzygnięcia powinny zapaść w dodatkowej kolejce na zaległe mecze. Inaczej jest jednak w 3.Lidze Biznesu gdzie już w tym tygodniu poznamy wszystkie rozstrzygnięcia. Zaczniemy od poniedziałkowego starcia Przepiórek Włochy z Torpedo, które dla gości ma bardzo duże znaczenie. Mają oni jeszcze szanse na brązowe medale, ale oprócz pokonania ekipy z Włoch muszą liczyć na potknięcie Explo FC, do którego tracą tylko 1 punkt. Faworytem będą goście, ale z tego co zdążyliśmy zaobserwować gospodarze to drużyna, która tanio skóry nie sprzedaje. Torpedo zatem czeka ciężki bój, ale postawimy na jego zwycięstwo, a poprowadzi go do tego duet Oleksandr Tovchyha – Kyrylo Kud.

Tymczasem środowe mecze otworzy starcie na które czekają wszyscy. W szranki staną dwie pierwsze drużyny w tabeli, które dzieli raptem 1 punkt. El Barrio FC po kapitalnej 7.kolejce gdy wypracowali sobie przewagę punktową są w tak komfortowej sytuacji, że do wywalczenia mistrzowskiego tytułu wystarczy im remis. Tymczasem Team Ivulin TUT po świetnej postawie w ostatnich kolejkach, w tym po ograniu byłego pretendenta do złotego medalu Explo, niemal dogonił lidera i teraz stanie przed niepowtarzalną szansą wygrania 4.Ligi Biznesu. Muszą jednak zwyciężyć, gdyż każdy inny wynik da końcowy sukces rywalom. Gospodarzy do zwycięstw prowadzi trio Horacio Flores – Urivan Diaz – Saul Green. Goście bazują na grze zespołowej, którą często prowadzi ich bramkarz Yahor Shyk, który nie tylko kapitalnie broni, ale jest również jednym z najlepszych strzelców drużyny. Zapowiada nam się piłkarskie święto, ale faworyta nie wskażemy.

Tak jak pasjonująca zapowiada się walka o mistrzostwo, tak równie emocjonująco wygląda wyścig o utrzymanie w 4 lidze. Równocześnie na drugim sektorze pewna już utrzymania Finansova II podejmie Zimmer Biomet, który jest raptem 1 punkt nad strefą spadkową. Faworyta nie widzimy mimo, że obie ekipy dziali 5 punktów. Gospodarze opierali się głównie na liczbach drugiego strzelca i najlepszego obecnie asystenta rozgrywek Łukasza Rysza, ale wyszły z tego 4 zwycięstwa i 4 porażki. Daje to pewne miejsce w środku stawki. Gości z kolei to jedna z rozczarowań tej edycji. Jakby nie było to obrońcy brązowych medali wiosennej kampanii. Ostatnio formę odzyskał Clemens Peyrelongue, co dla gospodarzy może oznaczać spore zagrożenie. Stawiamy na duże emocję, dużą intensywność i sporo goli. W tym wszystkim postawimy na remis.

Na wynik Zimmeru Biomet będzie czekał Cezar, który chwile potem podejmie Airwent. Nominalni gospodarze są 1 punkt za ZB, którego pokonali w bezpośrednim meczu, a więc jest kilka scenariuszy by pozostać na czwartym szczeblu. Goście tymczasem są 2 punkty nad środowym oponentem, a więc i jego pozostanie na tym poziomie rozgrywkowym jest zagrożone. Tutaj jednak ekipa Darka Malewskiego nawet w przypadku porażki może się utrzymać, ponieważ ma przewagę 1 punkty nad ZB, a więc przeskoczyć muszą ją dwie drużyny. Patrząc na postawę obu ekip na przestrzeni całego sezonu postawimy na minimalne zwycięstwo Airwentu, który po serii 4 meczów, w których punktowali, dopiero przed tygodniem przegrali minimalnie z Torpedo.   

Zostało nam czwartkowe starcie Explo FC z Żabką Polska, które może wyłonić nam brązowego medalistę. Może, ponieważ jeżeli gospodarze wygrają, to przyklepią trzecie miejsce na koniec sezonu i nikt im już tego nie odbierze. Mało tego jeżeli wygrają, a TUT przegra, to zostaną wicemistrzem 4 ligi i wywalczą awans szczebel wyżej. Jeżeli zaś przegrają, na pewno stracą medal. Remis z kolei może zostawić ich na trzecim miejscu ale jeżeli nie wygra Torpedo. Tymczasem gości w wyścigu po najniższy stopień podium urządza tylko zwycięstwo, a to wszystko musi być jeszcze uwarunkowane postawą Torpedo, które musi przegrać swój mecz. Z pespektywy całego sezonu jesteśmy bliżej zwycięstwa gospodarzy, których liderem jest Kamil Jeczeń. Muszą jednak uważać w defensywie, ponieważ goście mają w swoich szeregach Rafała Barzyca, który pewnie zmierza po koronę króla strzelców.

Przepiórki Włochy – Torpedo  2

Finansova II – Zimmer Biomet  X

El Barrio FC – Team Ivulin TUT  X

Cezar – Aiwent  2

Explo FC – Żabka Polska  1

 

5. Liga Biznes:

Dziewiątą kolejkę zmagań na piątym szczeblu rozgrywkowym otworzy mecz Aplikacji Krytycznych z Kosmasami. Obejrzymy zatem dwie ostatnie drużyny w ligowej tabeli, które wciąż mają szansę pozostać w piątej lidze. Punkty zdobywane przez obie ekipy to była rzadkość tej jesieni, ale to właśnie w poprzedniej kolejce obie tej sztuki dokonały. AK pokonali IKEĘ, zaś „Pomarańczowi” zremisowali z Marsylią, komplikując jej sytuację w kontekście walki o medale. Jedni i drudzy musza wygrać i czekać co zrobią rywale. To jednak Aplikacje mają lepszą sytuacje. Oprócz jednopunktowej przewagi przed nimi jeden mecz więcej do zagrania. Spodziewamy się starcia godnych siebie rywali na remis.

Dwa pozostałe poniedziałkowe mecze to bardzo ważne starcia dla Los Lamusos, którzy tego dnia zakończą rozgrywki w sezonie jesiennym. Pojawią się na murawie dwa razy, a ich celem jest zaklepanie miejsca na podium oraz wywalczenie jak największej ilości punktów by sezon zakończyć jak najwyżej. Pierwszym rywal ekipy Roberta Różyckiego to La Masia, czyli sąsiad z ligowej tabeli. LL plasują się trzecim miejscu, zaś Ukraińcy są lokatę niżej z 3 punktami starty. Obie drużyny zagrają po dwa razy, a więc LM wciąż walczy o medale. Wiadomo, że jednych i drugich interesują tylko 3 punkty, ale akurat w tym przypadku wynik jest sprawą otwartą. Po obu flankach mamy spore indywidualności, które z reguły decydują o losach meczów. Jedno jest pewne porażka zamknie LL drogę do mistrzostwa, a LM drogę do końcowego podium. My zaś stawiamy na remis.

Chwile potem Los Lamusos staną w szranki z IKEĄ i tutaj już faworyt jest murowany. Trzecia drużyna piątej ligi prowadzona do boju przez duet Leszek Urbanik – Michał Araźny oprócz wpadki z Tornado gra jak z nut i w tym przypadku nie poiwnna mieć żadnych problemów. Oczywiście LL to nie tylko wspomniana dwójka, ponieważ swoje pięć minut mieli Krzysztof Łyczko czy Kamil Klepacki, a niezmiennie mózgiem drużyny pozostaje jej kapitan Robert Różycki. Stawiamy na zwycięstwo Los Lamusos, którzy w poniedziałek powinny zostać medalistami 5.Ligi Biznesu. Pamiętajmy, że jeżeli zdobędą 6 punktów, a lider pokona wicelidera bądź padnie remis to LL zostaną mistrzem 5 ligi.

Czas na środowy megahit, w którym odpowiednio wicelider podejmie lidera. Tornado UA dopiero przed tygodniem straciło prowadzenie w tabeli na rzecz środowego rywala, do którego teraz traci 3 punkty. Elektrowoźniak jednak tym meczem zakończy sezon jesienny i jeżeli wygra zapewni sobie awans do 4 ligi oraz pewne miejsce w pierwszej dwójce. Jeżeli jednak punktami dogonią go LL to wyprzedzą go w tabeli, ponieważ wygrali bezpośredni bój. W tym meczu jednak faworyta nie ma. Tornado jak wspomnieliśmy traci do lidera 3 punkty ale ma jeden mecz do rozgrania więcej, a więc i on może finalnie zdobyć 24 punkty, tyle co LL. W tym jednak przypadku bezpośrednie starcie rozstrzygnęli na swoją korzyść Ukraińcy i to oni byliby w tym przypadku mistrzem. Nikt jednak kalkulować nie będzie i zagra o pełną pulę. Stawka jest naprawdę ogromna, a my spodziewamy się poziomu widowiska adekwatnego do niej. To będzie także ostatni dzwonek dla liderów „Elektryków”: Yurijego Radkevahca i Oleha Dvoliatyka, by wypracowali sobie przewagę w wyścigu po zwycięstwo w obu klasyfikacjach indywidualnych. Stawiamy na bardzo emocjonujący mecz, w którym może wydarzyć się wszystko.

Na koniec 9.kolejki zagrożony spadkiem Cool Team podejmie Pure Play. Ekipa Andrzeja Krawczyka jest tuż nad strefą spadkową i rozegra ostatni mecz w sezonie. Jej przewaga nad zagrożoną strefą jest bardzo mała, a więc gospodarze będą musieli wygrać. Rywal nie jest łatwy, tym bardziej, że w drugiej połowie sezonu ewidentnie się obudził. Wygrał trzy mecze i zapewnił sobie spokojny byt w 5 lidze. Liczby przemawiają za gośćmi, ale to rywal ma o co grać, a więc dyplomatycznie postawimy na remis. 

Aplikacje Krytyczne – Kosmasy  X

La Masia – Los Lamusos  X

IKEA – Los Lamusos  2

Tornado UA – Elektrowoźniak  X

Cool Tem – Pure Play  X

 

6. Liga Biznes:

Teoretycznie przed ostatnią serią spotkań 6.Ligi Biznesu nie wiadomo nic, ale tak naprawdę wszystko wydaje się czystą formalnością. Zmagania zacznie starcie BakerTilly TPA kontra Chłopcy do bicia, które może tylko zmienić kolejność w środku tabeli. Nominalni gospodarze ostatnio punktowali trzy kolejki temu, gromiąc ostatnią drużynę w tabeli, podczas gdy goście wygrali dwa ostatnie mecze, a wiec to oni są na fali wznoszącej. W dobrej formie są Igor Mushko czy Maciej Dubicki, a są jeszcze Patryk Kutra czy Patryk Ososowski, którzy dostarczają drużynie liczb. Bardzo duże znaczenie będą miały zestawienia personalne w jakich stawią się obie drużyny. My tymczasem postawimy na podział punktów.

Chwile potem goniący czołówkę Neostands zmierzy się z ostatnią drużyną w tabeli, Barem ETV Ulubiona. Tutaj nie innej opcji jak zwycięstwo nominalnych gości, którzy mają jeszcze matematyczne szanse na medal. Muszą jednak wygrać oba swoje mecze i liczyć na porażkę FC Portu Żerań, co jest mało prawdopodobne. W każdym bądź razie to Nesotands powinien zgarnąć komplet punktów i w dodatku powinien podreperować swój dorobek bramkowy, który jak na czwartą drużynę 6 ligi nie jest zbyt obfity.

Tymczasem we wtorkowy wieczór powinniśmy poznać pierwszego medalistę 6.Ligi Biznesu. W szranki staną Piłeczka Lobem oraz FC Port Żerań. Faworytem są goście i to nie ulega żadnej wątpliwości. Zwycięstwo zapewni im brązowy medal, bo niestety dla nich wyżej już awansują. Gracze w różowych trykotach mają szansę zakończyć sezon na 5 miejscu i w to właśnie celują. Faworytem jest jednak FC Port Żerań, który naszym zdaniem przyklepie brązowe medale.

W środowy wieczór przyjdzie czas na poznanie mistrza szóstego szczebla SL6 Biznes. Na murawie zameldują się Razam oraz GNS Warszawa i to właśnie gospodarze staną przed szansą przypieczętowania złotych medali. Wystarczy im zwycięstwo w dwóch ostatnich meczach, no chyba że w międzyczasie potknie się wicelider. Patrząc na środowego rywala kwestię mistrzostwa lider powinien załatwić już w tym tygodniu. Białorusini prowadzeni do boju przez lidera wyścigu po koronę króla strzelców Mikhaila Basovicha wygrali wszystkie siedem meczów i wszystko wskazuję, że przyszedł czas na ósmy triumf. Przed Razamem jeszcze dwa mecze ale my już po tym najbliższym wróżymy im zdobycie upragnionego mistrzostwa 6.Ligi Biznesu.

Czas na przyklepanie wicemistrzostwa i ewentualne przedłużenie szans na mistrza, jeżeli przegra lidera. Mowa o Inferno Team, które w czwartkowy wieczór skonfrontuje się RKS-em Huraganem Czeczotką. Tutaj także faworyt nie podlega żadnej dyskusji. Ekipa Igora Patkowskiego, to najefektowniej grająca drużyna całej ligi, która do tego umie bronić. Tylko trzy gole za Basovichem w klasyfikacji snajperów jest Stanisław Tymiński, który oprócz tego pewnie zmierza po koronę króla asyst. W tej drugiej klasyfikacji rywalizuje z kolegami z drużyny: Macieje Rudym, Igorem Patkowski czy Dawidem Wojciechowskim, co tylko pokazuje siłę gospodarzy. RKS nie ma za bardzo czym odpowiedzieć, a zatem rokujemy, że wszystkie karty zostaną odkryte w tej serii spotkań, a IT zwycięży i zostanie wicemistrzem szóstej ligi oraz wywalczy awans szczebel wyżej. 

BakerTilly TPA – Chłopcy do bicia  X

Bar ETV Ulubiona – Neostands  2

Piłeczka Lobem – FC Port Żerań  2

Razam – GNS Warszawa  1

Inferno Team – RKS Huragan Czeczotka  1

 

Sponsorzy

Partnerzy

Gdzie gramy