Kolejka 3 środa, 24 kwiecień 2024 godz. 20:30

O godzinie 20:30 doszło do starcia pomiędzy drużynami Soplica Bemowo a Kosmasy. Lepiej w to spotkanie weszła ekipa gości, zdobywając bramkę już w 4. minucie za pośrednictwem trafienia Wojciecha Borga, który skorzystał z asysty Kacpra Miszkurki. Na odpowiedź gospodarzy długo czekać nie musieliśmy i w 6. minucie do siatki trafił Mateusz Mońko, korzystając z błędu defensywy rywali. W 9. minucie Marcin Jałmużna odebrał przeciwnikowi piłkę blisko pola karnego i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Prowadzenie podwyższył w 13. minucie Bartłomiej Grabania, po podaniu Mońko. W 15. minucie do siatki rywali trafił Cezary Gugały, wykorzystując asystę bramkarza -Damiana Cichego. W 24. minucie ponownie bramkę zdobył Grabania, tym razem ostatnim podaniem popisał się Piotr Topolski. W 28. minucie meczu Jakub Podleśny znalazł podaniem niekrytego Pawła Pachuckiego, a ten zamknął wynik meczu na 6:1.