Kolejka 3 środa, 24 kwiecień 2024 godz. 20:30

O 20:30 na boisku „A” rozpoczęło się bardzo ciekawe spotkanie w 1 lidze biznesu. Team Ivulin Rabona podejmował Mitre. Początek spotkania był bardzo spokojny, ale to goście byli w ataku pozycyjnym. W 8 minucie widzieliśmy tego efekt. Sebastian Dąbrowski zagrał do Damiana Patoki, który obrócił się z przeciwnikiem na plecach i trafił to siatki. Kilka chwil później Ivulin wyszedł z kontratakiem i Pavel Klimenkou trafił do siatki. Na przełomie 16 minuty mieliśmy kolejna wymiane ciosów i wynik zmienił się na 2:2. Do przerwy ujrzeliśmy jeszcze jedno trafienie. Mikołaj Prybiński wykorzystał błąd bramkarza i pewnie podwyższył na 2:3. Po zmianie stron gra trochę się uspokoiła. Jednak to Mitrą po 10 minutach gry podwyższyła na 2:4. W 35 minucie Prybiński wysoko odebrał piłkę i trafił do siatki. W końcówce gospodarze dołożyli jeszcze jedno trafienie i spotkanie zakończyło się wynikiem 3:5.