CZAS NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE!

CZAS NA WSPÓLNE ŚWIĘTOWANIE!

Ta impreza z pewnością przejdzie do historii naszej ligi! 1 grudnia 2023 roku dojdzie do GALI ROZDANIA NAGRÓD aż trzech rozgrywek: Liga Bemowska, Superliga6 Biznes oraz OIL Liga Mistrzów! Jeszcze nigdy podczas jednej imprezy nie rozdamy, aż tylu nagród! Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Was wszystkich na tej niezapomnianej imprezie. Spotykamy się w piątek, 1 grudnia, o godzinie 19:00 w Spin City Bemowo! 

Zakończenie sezony, to oczywiście puchary, medale i nagrody rzeczowe dla najlepszych drużyn oraz statuetki i nagrody rzeczowe dla zwycięzców nagród indywidualnych. Przy okazji nagrodzimy najlepszych obrońców i zawodników sezonu w każdej z lig. Oprócz tego możecie liczyć także na powitalne piwo dla pierwszych 200 osób! Wszystkie stoliki w Spin City tego dnia będą zarezerwowane dla nas!

W trakcie imprezy będą dostępne również promocje na barze:

  • Piwo Okocim 0,5L w cenie HH - 9 PLN
  • Drink Cosmopolitan w cenie HH - 13,90 PLN
  • Zestaw wódka Wyborowa/Bols + soft - 159 PLN

Po części oficjalnej tradycyjnie zapraszamy do wspólnej zabawy i korzystania z oferty i menu lokalu. Spin City to miejsce, które szczególnie przypadło Wam do gustu, więc liczymy na liczną obecność. Dla przypomnienia dodamy jednak, że to doskonale zaprojektowany, wielotematyczny kompleks rozrywki o powierzchni blisko 1500m2, w którym może się bawić jednocześnie ponad 600 osób. Ponadto, w Spin City znajduje się 10 w pełni zautomatyzowanych torów do gry w kręgle, 8 wysokiej klasy stołów bilardowych oraz 3 maszyny do gry w rzutki. Liczymy, jak co sezon, że impreza będzie świetną okazją, by wspólnie podsumować ligowe zmagania, spotkać się w gronie zawodników i sympatyków ligi, czy podyskutować o planach i ambicjach w ruszającym w styczniu sezonie zimowym.

Zainteresowane drużyny i zawodników tradycyjnie prosimy o kontakt w celu rezerwacji miejsc. Podkreślamy, że liczba stolików jest ograniczona! Rezerwacji prosimy dokonać drogą mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Rezerwacje są bezpłatne, ale warto je zrobić wcześniej, by mieć komfort świętowania z całą drużyną. Wszystkich wyróżnionych również prosimy w miarę możliwości o potwierdzenie swojej obecności- znacznie ułatwi nam to poprowadzenia gali na taką skalę i skróci czas części oficjalnej. Do zobaczenia!

Sponsorzy

Partnerzy

Gdzie gramy