Kolejka 8 wtorek, 23 maj 2023 godz. 21:15

Czerwone kartki

We wtorkowy wieczór, E.ON Polska podejmowali Team Ivulin III. Obie drużyny znajdują się w środku tabeli, lecz obie wciąż zachowują szansę na top3. Początek meczu należał do gości, którzy objęli prowadzenie w 2 min, po bramce Jauhieniego Shabana. W następnych minutach obie drużyny miały swoje okazję, lecz żadna nie umiała znaleźć drogi do bramki. W 15 min, Zmicer Jarmolenka podwyższył na 0:2. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron, Ivulin dość szybko podkręcił prowadzenie, po bramce Antosia Łahvinieca. W 24 min, E.ON zmniejszył stratę. Grzegorz Kowerski wyłożył piłkę Danielowi Zawistowskiemu, który strzałem do pustej bramki strzelił na 1:3. Odpowiednio w 28 i 30 min, Damian Metryka strzelił dwie bramki i doprowadził do remisu. W 34 min, Grzegorz Kowerski wręcz wpycha piłkę głową do bramki, dając zwycięską bramkę swojej drużynie. Ostatecznie E.ON wyciągnął z 0:3, na 4:3. Wynik ten, pozwala E.ON-owi podtrzymać szansę na top3. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.