Kolejka 2 środa, 17 kwiecień 2024 godz. 19:45

Fast Trans po dobrym starcie na inaugurację sezonu, w drugiej kolejce mierzył się z Alea Iacta Est. Goście przegrali dość sromotnie w poprzedniej kolejce. Początek tego meczu należał do Fast Transu. Kreowali oni akcje, lecz nic konkretnego z tego nie wychodziło. W 15 i w 16 minucie gracze AIE przeprowadzili skuteczne kontrataki, które zakończyły się bramkami Rafała Krukowskiego i Piotra Maleńczuka. Po zmianie stron mecz stał się bardziej wyrównany pod względem utrzymania piłki. Jednak to wciąż goście trafiali do bramki rywali. Kamil Zawada strzelił w 25 min, a dziesięć minut później, kropkę nad „i” postawił Jakub Szlezinger. W 36 minucie Łukasz Banaszczyk hukną mocno w stronę bramki rywali, dając FT honorową bramkę. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 1:4. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.