Kolejka 2 środa, 17 kwiecień 2024 godz. 19:00

O godzinie 19 rozpoczęło się starcie w ramach 4 ligi szóstek, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Żabka Polska vs RSolution.  Na pierwsze trafienie w tym meczu nie trzeba było długo czekać, bowiem już w 5 minucie spotkania bramkę dla zielonych koszul zdobył Juliusz Omi, który pewnym strzałem z dystansu nie dał szans bramkarzowi na obronę strzału. Po tym zdarzeniu Żabka zyskała znacznej pewności siebie, a dzięki temu dość szybko otworzyli sobie drogę do zdobycia kolejnej bramki i już 4 minuty później na stan 2:0 piłkę w siatce umieścił Dawid Świetlik. RSolution starało się odrobić różnicę, jednak dobra gra defensywna przeciwników skutecznie im to utrudniała i na ich gola musieliśmy nieco poczekać. Z każdą kolejną minutą na placu coraz lepiej radziła sobie Żabka, a świetnie potwierdził to gol z 13 minuty i po drugim golu Świetlika Gospodarze prowadzili 3:0. Po zmienię stron mieliśmy nadzieję, że Goście w końcu odbiją się od dna, a drogie 20 minut będzie miało dla nich jaśniejsze barwy, jednak tak się nie stało. W 32 minucie spotkania to Gospodarze zdobili kolejnego gola zapewniając sobie pewną przewagę czterech trafień i pomału można było się domyślać, że to właśnie oni zgarną z tego meczu komplet punktów. Dopiero na 7 minut przed końcem lody dla RSolution przełamał Piotr Gorczyca, jednak była to jedynie bramka na otarcie łez gdyż w samej końcówce Maciej Olszewski przypieczętował wynik meczu na 5:1.