Kolejka 2 czwartek, 18 kwiecień 2024 godz. 19:45

Pierwszym, czwartkowym meczem w 2 Lidze Biznes, było starcie Ultimy i Cool Team II. Dla gospodarczy, to pierwszy mecz tego sezonu. Goście zaś, po bardzo zaciętym meczu, musieli uznać wyższość rywali. Początek meczu należał do CT, którzy objęli prowadzenie po bramce Kacpra Krasnodębskiego. Dwie minuty później, Bartek Kowalewski, doprowadził do wyrównania po bramce z rzutu karnego. Już po następnej minucie, Sebastian Maśniak zrewanżował się zdobywając piękną bramkę z rzutu wolnego. Dwie minuty później, znów Maśniak przejął piłkę na własnej połowie, ok czym minął kilku rywali i strzałem po ziemi, trafił na 1:3. Następne bramki były kwestią czasu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:6. Po zmianie stron, CT jeszcze bardziej podwyższyli prowadzenie, doprowadzając do 2:8. W dalszej części, Ultima zaczęła gonić wynik. Najpierw w 25 min, Benjamin Chrapowicki strzelił bramkę nr 3 dla swojej ekipy. W następnych minutach, Kowalewski skompletował hattricka, lecz to było za mało, żeby dogonić Cool Team. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 5:8. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.