Kolejka 2 środa, 17 kwiecień 2024 godz. 19:00

Żółte kartki
Czerwone kartki

Środowe Spotkanie w 4 lidze biznes zaczęła ekipa Fc Desantu, której rywalem był Reytan. Spotkanie zaczęło się bardzo intensywnie, obie ekipy pokazywały wysoki poziom piłkarski. Co skutkowało, że piłkę w siatce bramki widzieliśmy dopiero w 18 minucie, gdy piłka po strzale i odbiciu od bramkarz padła w nogi Pawła Zarzyckiego i pewnym strzałem zakończył akcję. Połowę sędzia zakończył prowadzeniem Ekipy Reytan. W drugiej połowie spotkania po faulu w polu karnym, „11” wykorzystuje Volodymyr Kharin dający remis ekipie Fc Desant. Trzy minuty później ponownie Volodymyr trafia do bramki przeciwnika dając 1-bramkowe prowadzenie. Reytan z całych sił stara wyrównać się wynik, lecz finalnie sędzia kończy mecz wynikiem 2:1.