Kolejka 2 środa, 17 kwiecień 2024 godz. 19:45

O godzinie 20 rozpoczęło się starcie w ramach 5 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Saints United vs Airwent. Już w pierwszych minutach spotkania mogliśmy dostrzec przewagę Gospodarzy, a to wpłynęło na szybkie zdobycie gola, bowiem już w 5 minucie spotkania wynik otworzył Jakub Ćwik, który bez żadnych problemów pokonał bramkarza. Z każdą kolejną minutą zawodnicy w żółtych strojach coraz mocniej podkręcali tempo gry a co za tym idzie stwarzali sobie coraz to groźniejsze okazje. Rywale starali się stawiać opór i mieli kilka ciekawych rozwiązań, jednak przede wszystkim brakowało im dopięcia akcji na ostatni guzik przez co nie mogli odnaleźć drogi do bramki. Z biegiem czasu Saints wykreowało sobie kolejną dogodną sytuację i w 12 minucie spotkania na stan 2:0 piłkę w bramce umieścił ponownie Ćwik, jednak ten gol nie przekreślał nadziei Gości. Wraz ze zmianą stron obraz gry drastycznie zaczął się zmienić. Posiadanie piłki  znacząco leżało po stronie Gospodarzy, a to dość szybko przełożyło się na kolejne trafienia i do 33 minuty na protokole widniał wynik 4:0. Mimo wszelkich starań Gości nie byli w stanie dotrzymać tempa, które nazwał im rywal, a to w samej końcówce przerodziło się w kolejne trzy trafienia dla Saints i ostatecznie Gospodarze pewni zwyciężyli z wynikiem 7:0.