Kolejka 3 wtorek, 04 październik 2022 godz. 21:00

Wtorkowe zmagania rozpoczęliśmy od meczu FK Almaz i Eleganckich Chłopaków. Obie ekipy dobrze się znają z boisk SL6 Biznes, więc spodziewaliśmy się bardzo zaciętego i przede wszystkim świetnego widowiska. Jak później się okazało to był mecz do jednej bramki. EC zaczęli już w 1 min po akcji Maćka Ziemskiego i Szymka Kolasy. Następne bramki dla drużyny gości były tylko kwestią czasu. W 12 min swoje strzelanie zaczął Andrzej Łukomski, trafiając na 0:2. Almaz próbował odpowiedzieć, gracze byli aktywni, ale nic nie chciało wpaść, co więcej prawie każdy strzał lądował nad bramką albo obok bramki. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po zmianie stron, w 22 min Łukomski strzelił swojego drugiego gola. Po kolejnych 10 min “Łukom” odpalił bombę, fantastycznie uderzając z własnej połowy nad bramkarze. Przed ostatnim gwizdkiem, EC dołożyli jeszcze dwa trafienie rozbijając Amlaz 0:6. Na pochwałę zasłużył Łukom, któremu udało się zdobyć aż 4 bramki, znacznie przyczyniając się do zwycięstwa swojego zespołu. Po tym zwycięstwie Eleganckie Chłopaki zasiedli na fotelu lidera. Almaz zaś zaznał pierwszej porażki w tym sezonie i spadł na 3 miejsce w tabeli.