Kolejka 5 poniedziałek, 16 maj 2022 godz. 19:45

5 kolejkę spotkań w 3 Lidze Biznes rozpoczęliśmy od spotkania Zimmer Biomet i Chłopcy do Bicia. Obie drużyny jak dotąd sąsiadowały w tabeli, z przewagą dla gospodarzy. Mecz zaczął się jednak po myśli gości. Już w 3 min strzałem z wolnego wynik otworzył Igor Mushko. Osiem minut później gospodarze nie dość, że odrobili straty, to udało im się wyjść na prowadzenie. Lecz po kolejnych czterech minutach znów był remis i dosłownie minutę później ChDB znów wyszli na prowadzenie. Tuż przed przerwą jednak niezastąpiony Clemens Peyrelongue znów doprowadza do remisu i wynik do przerwy brzmi 3:3. Po zmieni stron znów ZB wyszli na prowadzenie, ale to było ich ostatnie słowo w tym meczu. Końcówka spotkania należała do gości, którzy wbili rywalowi kolejne 3 bramki, wygrywając łącznie 4:6. Obie drużyny dalej sąsiadują w tabeli, lecz kolejność jest odwrotna.