Kolejka 8 wtorek, 23 maj 2023 godz. 22:00

Ostatnim wtorkowym pojedynkiem był mecz w ramach 4 klasy biznesowej, gdzie na placu zmierzyły się ze sobą ekipy RSolution Vs Żabka  Polska. Mecz od samego początku był bardzo wyrównany, a drużyny z podobną intensywnością szukały sobie dogodnej okazji na objęcie prowadzenia. Przez niemal ciągłe 10 minut ekipy naprzemiennie wymieniały ciosy, aczkolwiek bliżej zdobycia pierwszej bramki byli Goście, bowiem to właśnie ich sytuacje stwarzały większe zagrożenie. W końcu lody udało się przełamać w dokładnie 10 minucie meczu Alexowi, który pewnym uderzeniem wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie, jednak nie trwało ono długo. Stracony gol dał przeciwnikom jeszcze mocniejszy bodziec do działa, po dzięki którym znacznie częściej mogliśmy wodować ich w polu karnym rywali, a to szybko przyniosło zamierzony efekt. W 17 minucie sposób na pokonanie bramkarza odnalazł Szymon Ciota, który dobrze wykorzystał zagranie Patryka Budki z rzutu rożnego, pewnie uderzając piłkę po krótkim słupku. Od tego momentu mogło się wydawać, że Gospodarze złapią wiatru w żagle i przejmą kontrole nad spotkaniem, jednak w końcówce pierwszej połowy znów do akcji wkroczył Alex, który ponownie dał swojemu zespołowi prowadzenie. Po zmienię stron coraz lepiej na murawie prezentowali się zawodnicy żabki, którzy wraz z biegiem czasu coraz pewniej czuli się z piłka przy nodze, a to wiązało ze sobą spore korzyści. Żabka małymi krokami kreowała sobie nowe sytuację do strzelania kolejnych bramek, a te stopniowo powiększyły nam wynik, który do 39 minuty brzmiał 1:5. Gdy zegar sędziego wskazywał ostatnią minutę spotkania mogło się wydawać, że już nic więcej się nie wydarzy, jednak ostatni głos zabrali w tym meczu Gospodarze, a dokładnie to Piotr Gorczyca, który finalnie ustanowił wynik meczu na 2:5.