Kolejka 7 wtorek, 16 maj 2023 godz. 21:15

O 21:00 na boisku "B" doszło do spotkania pomiędzy Cezarem, a Finansova. Od początku goście narzucili wysokie tempo gry, gdyż chcieli wykorzystać dużą ilość zmian w przeciwieństwie do gospodarzy. Dzięki wysokiemu pressingowi przyjezdni mieli dużo sytuacji, ale ich skuteczność pozostawiała wiele do życzenia w tym spotkaniu. Na bramkę czekaliśmy do 15 minuty, gdy Marcin Górkiewicz wypatrzył Filipa Szewczyka i bez zawahania zagrał mu piłkę. Ten po szybkim przyjęciu wykończył akcje strzałem w dolny róg i ustalił wynik do przerwy na 0:1. Po zmianie stron Cezar miał kilka okazji po kontrataku, ale gracze w czarnych trykotach skutecznie rozbijali ataki rywali. Udało im się nawet trafić po raz drugi do siatki. Zrobił to duet Szewczyk-Górkiewicz i spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2.