Kolejka 5 czwartek, 27 kwiecień 2023 godz. 21:45

Na koniec czwartkowych zmagań, Żabka Polska podejmowała Cezar. Gospodarze jak dotąd są na ostatnim miejscu w tabeli, z dorobkiem 1 pkt. Goście zaś mają na koncie zwycięstwo i porażkę i plasują się w środkowej części tabeli. Od początku tego spotkania, przewagę mieli gracze w zielonych trykotach. Jednak brakowało im trochę szczęścia. Tego szczęścia nie brakowało jednak Cezarowi, który objął prowadzenie w 15 min. Łukasz Kadyk dograł piłkę w środek pola, a Michał Górski przy dalszym słupku otworzył wynik. Wynikiem 0:1 zakończyła się pierwsza połowa. Po zmienię stron Żabka bardziej przycisnęła. Dało to efekt w 24 min w postaci bramki autorstwa Yaroslava Khoyavki. Siedem minut później jak się później okazało zwycięskiego gola strzelił Daniel Żak. Piłka odbiła się po drodze od nogi obrońcy i wpadła do bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:2. Zwycięstwo to pozwoliło Cezarowi zbliżyć się do top3. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.