Kolejka 10 wtorek, 13 czerwiec 2023 godz. 22:00

W wtorkowy wieczór doszło do pojedynku w ramach 3 ligi biznes. Naprzeciw siebie stanęły zespoły E.ON Polska oraz  El Barrio FC. Od początku meczu wiadome było, że przewagę będzie miała ekipa gospodarzy, gdyż goście przyjechali bez zmian, lecz nie poddali się i mimo wszystko chcieli walczyć od początku do końca jak równy z równym. W pierwszej połowie trochę lepiej radziła sobie ekipa E.ON, która strzeliła jedyną bramkę w tej połowie spotkania w 13 minucie meczu za sprawą świetnie grającego tego dnia Damiana Metryki. Druga połowa już była o wiele bardziej wyrównana choć to gospodarze jako pierwsi zaskoczyli swoich rywali i podwyższyli stan rywalizacji na 2:0. Minutę później odpowiedziało El Barrio i złapali kontakt za sprawą Urivana Diaza. Następne minuty to okres bardzo wyrównanej, twardej gry z której po 30 minucie mieliśmy wyrównanie, a więc końcówka zapowiadała się niezwykle emocjonująco. W ostatnich minutach mogliśmy dostrzec więcej sił po stronie gospodarzy, którzy konsekwentnie w 39 i 40 minucie za sprawą Damiana Metryki wygrali swój mecz 5:3.