Kolejka 1 środa, 29 marzec 2023 godz. 21:15

Na koniec środowych zmagań, Team Ivulin II podejmował Jogadores. Gospodarze poprzedni sezon ukończyli tuż nad strefą spadkową. Goście zaś dostali awaryjną promocję szczebel wyżej. Z ciekawością zobaczymy jak sobie poradzą na tym poziomie. Początek meczu należał do Ivulinu. Już w 6 min przeprowadzili oni szybką kontrę, po której Dzmitry Biełasz otworzył wynik. Pięć minut później było już 2:0. Rostisov Połapenko dostał piłkę na linii pola karnego i mocnym strzałem pokonał bramkarza. W 16 min Jogadores się przebudzili i po składnej akcji Michał Zieliński strzelił bramkę kontaktową. Wynikiem 2:1 zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron, mecz nam się bardziej rozkręcił. W 25 min Zieliński dobił piłkę która odbiła się od słupka, doprowadzając do wyrównania. Minutę później Jakub Cegiełka daje prowadzenie swojej drużynie, po ładnej indywidualnej akcji. W 28 min mamy znów remis, a na listę strzelców wpisał się Kiryl Tolak. W następnych minutach Jogadores trafili do siatki aż trzy razy, wychodząc na bezpieczną przewagę. W 38 min Połapenko strzela jeszcze bramkę dla TI, lecz zabrakło już czasu na dogonienie rywala. Mecz zakończył się wynikiem 4:6, dzięki czemu Jogadores udowodnili że zasłużyli na szansę w wyżej klasie rozgrywkowej. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.