Kolejka 10 poniedziałek, 28 listopad 2022 godz. 19:30

W poniedziałkowy wieczór byliśmy świadkami zmagań w 5 lidze biznes, gdzie walkę o 3 punkty toczyły zespoły z dolnej części tabeli, a mowa tu o AAT Systemy Bezpieczeństwa vs Cool Team. Przed starciem spodziewaliśmy się, że będzie to wyrównane spotkanie, jednak ku naszemu zaskoczeniu mecz wyglądał nieco inaczej. Już od pierwszych minut warunki dyktowali Goście, którzy bardzo pewnie czuli się w przeprowadzaniu akcji ofensywnych, a dzięki temu po 10 minutach gry na tablicy widniał wynik 3:0. Gospodarze starali się odwrócić przebieg meczu, jednak nie mieli oni szczęścia do tego by piłka znalazła drogę do bramki. Tuż przed zakończeniem pieszej połowy pięknym strzałem z dystansu popisali się Goście, a dokładnie to Cezary Kuk, który perfekcyjnym strzałem pokonał bramkarza dając swojej drużynie pewne prowadzenie 4:0 tuż przed przerwą. Po zmianie stron nie wiele się zmieniło, Cool Team dalej utrzymywał wysokie tempo gry, czego dowodem były kolejne strzelane gole. Główną rolę tego wieczoru odegrał duet dwóch zawodników : Kasjan Kuropatwa oraz Cezary Kuk,  nie mieli oni żadnej litości dla rywala i naprzemiennie oglądaliśmy ich trafienia. Gospodarze przebudzili się dopiero w końcówce spotkania, dokładnie w 35 minucie pierwszego gola dla swojej drużyny zdobył Piotr Iwański, a trzy minuty później drugie trafienie dołożył Rafał Drewnik, jednak te gole nie miały większego znaczenia, gdyż końcowy rezultat meczu brzmiał 2:10 dla Cool Teamu.