Kolejka 10 poniedziałek, 28 listopad 2022 godz. 20:15

Szkoła Nauki Jazdy Elmol wciąż walcząca o podium podejmowała Aplikacje Krytyczne. Goście w poprzedniej kolejce zremisowali dzięki czemu uciekli ze strefy spadkowej. Ten mecz rozpoczął się od bramki gospodarzy już w 1 min, której autorem był Artur Baranowski. Przez pewien czas AK starannie blokowali ataki rywali, a i sami potrafili przeprowadzić kontrę, niestety czegoś brakowało w tych akcjach. W 17 min nastąpiło przełamanie i rozwiązał się worek z bramkami, w przeciągu trzech minut wynik zmienił się z 1:0 na 3:1. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza odsłona. Po zmienie stron Elmol poszedł za ciosem i przez całą drugą połowę punktował rywala z małymi przerwami na straty bramek. Ale biorąc pod uwagę, że wygrali aż 8:3, te straty nie były duże. Jeżeli Elmol przedłuży zwycięską passe, droga po srebrny medal i awans jest jak najbardziej w ich zasięgu.