Kolejka 11 czwartek, 22 czerwiec 2023 godz. 19:30

W meczu kończącym sezon w 5 Lidze Biznesu, przed ostatni Pure Play podejmował Airwent. Goście zapewnili już sobie drugie miejsce, bez względu na wynik tego meczu. Początek meczu przypuszczalnie zaskoczył wszystkich, ponieważ już w 1 min, PP wyszli na prowadzenie po bramce Antoniego Starzyńskiego. Pięć minut później, Nazar Babiński doprowadził do wyrównania. Mimo przewagi Airwentu, na następne bramki czekaliśmy niespełna 10 minut. Najpierw Dima Zdanow asystował przy bramce Bena Wakeforda, a następnie dwie minuty później sam trafił na 1:3. Pod koniec pierwszej połowy, Łukasz Przeradzki zdobył bramkę kontaktową, podtrzymując szansę PP na pozytywny wynik. Do przerwy 2:3. Po zmianie stron, Darek Malewski i spółka nie dali już szans rywalom. Wbili im cztery bramki, nie tracąc przy tym żadnej. Ostateczny rezultat brzmiał 2:7. Wynik ten, nie ma wpływu na końcowy układ tabeli. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.