Kolejka 10 wtorek, 13 czerwiec 2023 godz. 21:15

Cool Team II, żeby przypieczętować mistrzowski tytuł, musiał wygrać mecz z Pure Play. Goście znajdują się pod koniec ligowej tabeli, więc dla potencjalnych mistrzów, wygrana nie powinna być problemem. Przez pierwszą połowę gracze CT męczyli się ze zdobyciem bramki. Musieli na to czekać aż do 19 min, kiedy wynik otworzył Jakub Bogucki. Minutę później, Jakub Kotwiński podwyższył na 2:0 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Dwie bramki pod koniec poprzedniej odsłony, zadziałały na Cool Team bardzo motywująco. Po przerwie, Andrzej Krawczyk i spółka zaczęli już regularnie już trafiali do bramki rywali, pokonując ich bramkarza aż 6 razy. PP zdołali strzelić tylko jedną bramkę. W 33 min, Mateusz Miazek zdobył bramkę honorową. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 8:1, co dało Cool Teamowi II zwycięstwo w 5 Lidze Biznesu. Serdecznie gratulujemy i po więcej zapraszamy do materiału VEO.