Kolejka 8 czwartek, 25 maj 2023 godz. 19:30

Czwartkowe zawody rozpoczęliśmy od meczu Marsylii z Cool Teamem II. Gospodarze Walczą o podium, a do tego potrzeba punktów. Jednak rywalem ich będą obecni liderzy, którzy nie przegrali meczu. Początek spotkania należał do Marsylii, która objęła prowadzenie już w 1 min. Autorem gola był Marek Szymański. Sześć minut później, Bartosz Szymanowski dobił piłkę, która odbiła się wcześniej od słupka. Następnie Maciej Zaborowski podwyższył na 3:0, dając swojej drużynie bezpieczną przewagę. Minutę później, Jakub Kotwiński zmniejszył tą przewagę do dwóch goli. Po kolejnych 3 minutach Cool Team złapał kontakt. Pod koniec pierwszej połowy, Piotr Waszczuk trafił na 4:2. Po zmianie stron Cool Team napierał z pełną mocą. Niestety bezskutecznie. Dopiero w 34 min nastąpiło przełamanie, kiedy receptę na bramkarza rywali znalazł Sebastian Maśniak. Ostatecznie CT nastarczyło czasu na odrobienie start i przegrywają oni 4:3. Andrzej Krawczyk i jego świta mieli świętować mistrza, ale muszą to odłożyć do następnej kolejki. Marsylia tym zwycięstwem, zwiększyła szansę na strefę medalową. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.