Kolejka 2 środa, 05 kwiecień 2023 godz. 19:45

O 19:45, na boisko przy Obrońców Tobruku 11 wybiegły drużyny Natolin, oraz Liber. Gospodarze zremisowali przed tygodniem, po bardzo zaciętym pojedynku. Goście zaś, dość gładko wygrali inauguracyjny mecz, pokazując że znów są groźnym kandydatem do medalu. Od początku mecz był dość z zacięty. Jako pierwsi do siatki trafił Liber. Odpowiednio w 8 i 9 min Przemek Kostrzycki trafił do bramki, dając szybkie, dwubramkowe prowadzenie. Z minuty na minutę coraz śmielej grał Natolin. To dało efekty pod koniec pierwszej połowy. Najpierw w 18 min bramkę kontaktową zdobył Łukasz Nowak, a tuż przed przerwą wyrównał Michał Antoszewski. Wyniki do przerwy brzmiał 2:2. Po zmianie stron każda z drużyn za wszelką cenę chciała zdobyć bramkę. W 32 min ta sztuka udała się Damianowi Dąbrowskiemu, który strzałem pod poprzeczkę trafił na 2:3. To rozdrażniło graczy Natolinie, którzy błyskawicznie wyrównali. Bramkę głową zdobył Artur Guziak. Dwie minuty później Guziak wyłożył piłkę Nowakowi, który strzelił, jak się później okazało, zwycięskiego gola dla Natolinie. Ostateczny wynik brzmiał 4:3, dzięki czemu Natolin odnosi pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.