Kolejka 9 środa, 23 listopad 2022 godz. 20:15

Mecz, który rozpoczynał nam środowe zmagania toczył się między Aplikacjami Krytycznymi i Marsylia. Mecz bardzo szybko się otworzył, bo już w 2 minucie Dima Rumezhak wyprowadził gosci na prowadzenie. Piec minut później sędzia dopatrzył się przewinienia w polu karnym i podyktował jedenastek dla gospodarzy, która pewnie na bramkę zamienił Adam Szawarski. Dziewiąta minuta zostanie w pamięci wszystkich kibiców i zawodników obecnych na tym spotkaniu. Bramkarz gospodarzy wybił piłkę tak mocno, ze przeleciała całe boisko i wpadła za kołnierz bramkarza rywali. Przed przerwa Aplikacje Krytyczne stworzyły jeszcze jedna sytuacje, która zamieniła się na bramkę i to oni schodzili z dwubramkowym prowadzeniem. Druga odsłona rozpoczęła się od szybkich dwóch trafień Marsylii. I mieliśmy remis po 5 minutach drugiej połowy. Minęły następne 2 minuty i do bramki ponownie trafili gracze w morskich trykotach, a dokładniej zrobił to Maciej Stencel. Wynik w 28 minucie ustalił Łukasz Kolinski i mecz zakończył się rezultatem 4:4.