Kolejka 9 środa, 19 czerwiec 2024 godz. 20:30

Broniące się przed spadkiem Przepiórki Włochy, podejmowały walczącego o podium Reytana. Początek meczu zdecydowanie należał do gospodarzy. Już w 5 min, wynik otworzył Michał Pawlicki. Cztery minuty później, na 2:0 podwyższył Dominik Kaczmarczyk. W 15 min Pawlicki kompletuje dublet i pierwsza połowa kończy się wynikiem 3:0. Wydawało się, że PW mają wszystko pod kontrolą i nie dopuszczą rywali do głosu. W drugiej połowie, przez większość czasu udawało im się trzymać rywali na dystans. Co Reytan strzelił, to Przepiórki znów odskakiwały. Załamanie przyszło w 34 min. Wtedy Reytan włączył szósty bieg i zaczął niebezpiecznie gonić rywali, aż golem w 40 min autorstwa Pawła Zarzyckiego doprowadzili do stanu 7:7. Takim rezultatem zakończyło się to spotkanie, przez co Reytan zakończył rozgrywki na czwartym miejscu.