Kolejka 9 wtorek, 18 czerwiec 2024 godz. 21:15

Ostatnim wtorkowym spotkaniem 7 Ligi Biznes, był mecz XYZ i Ikei. Obie drużyny zajmują miejsca w dolnej części tabeli, więc ten mecz rozgrywał się i przysłowiową „pietruszkę”. Od początku mecz był dość wyrównany. Jako pierwsi do siatki trafili gospodarze, a na listę strzelców wpisał się Damian Kacprzak. Pięć minut później, do wyrównania doprowadził Wojciech Ścipura. Tuż przed przerwą, Ahmet Tekin strzelił na 1:2 i to Ikea schodziła na przerwę z jednobramkową przewagą. Po zmianie stron, Mateusz Walewski szybko podwyższył prowadzenie i zdawało się, że „niebiescy” będą mieć ten mecz pod kontrolą. W 26 min, Daniel Sienkiewicz strzelił bramkę kontaktową, a po kolejnych dziesięciu minutach, doprowadził do remisu. Ostatecznie, mecz zakończył się wynikiem 3:3. Wynik ten, nie ma wpływu na układ tabeli. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.