Kolejka 9 wtorek, 18 czerwiec 2024 godz. 20:30

Wtorkowe rozgrywki na sektorze „A”, rozpoczęliśmy meczem RKS Huragan Czeczotka vs Explo FC. Goście mają pewne miejsce w dolnej części tabeli, nie zagrożonej spadkiem. Goście zaś, walczą o podium, ale prócz zwycięstwa potrzebują korzystnych wyników z innych spotkań. Już w 2 min, wynik otworzył Adrian Kaczyński. Po chwili Explo weszło w mecz i doprowadziło do wyrównania, a na listę strzelców wpisał się Adrian Stadnik. Po dwóch bramach Łukasza Chluchnika, Explo w 10 min prowadzili już 1:3. Chwilę później, Adam Siok zdobył bramkę kontaktową, ale radość Huraganu nie trwała długo, ponieważ po chwili Kevin Pyza trafił na 2:4. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Druga połowa, mniej więcej była odzwierciedleniem pierwszej. Explo miało przewagę, ale RKS HC też mieli swoje momenty. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 4:7. Najlepszy na boisku był Adrian Stadnik, ale należy także wyróżnić Adriana Sioka za zdobytego hattricka. Wynik ten przybliżył ich do TOP3, lecz jak pisaliśmy wyżej, teraz muszą czekać na wyniki innych spotkań.