Kolejka 9 wtorek, 18 czerwiec 2024 godz. 21:15

O 21:15 na boisku „C” na przeciw siebie stanął Trójkąt Bródnowski i BERRY KOLEKTYW KREATYWNY. Początek spotkania był bardzo aktywny z obu stron. Tym samym po kilku minutach mieliśmy już 1:1. Najpierw to gospodarze trafili po strzale Krzysztofa Dąbrowskiego. Chwile później odpowiedział Łukasz Adamczyk. Kolejne minuty były bardzo wyrównane z lekkim wskazaniem na gospodarzy. To oni tworzyli sobie lepsze akcje, ale brakowało skuteczności. Tuż przed przerwą mieliśmy szybką wymiane ciosów i pierwsza połowa zakończyła się remisem 2:2. Druga połowa to bardzo wyrównana walka z obu stron. Dużo akcji i sytuacji podbramkowych, ale brakowało skuteczności. Obaj bramkarze stali ja wysokości zadania i tym samym mecz zakończył się remisem 2:2.