Kolejka 7 środa, 05 czerwiec 2024 godz. 20:30

Spotkanie pomiędzy Przepiórki Włochy a Żabka Polska zaczęło się dość niemrawo i nudno. Dopiero od 15 minuty spotkania coś się zaczęło dziać, a dokładnie zanotowaliśmy trafienie dla gości i mamy otwarcie wyniku. Kolejne trafienie mieliśmy już 120 sekund później i znowu dla Żabka. Jak się okazało takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Na drugą odsłonę bardziej zmotywowana była ekipa gospodarzy, która już w 22 minucie zaliczyła trafienie kontaktowe i próbując dogonić wynik. Trochę trzeba było poczekać na kolejne trafienie, ale warto było bo w 33 minucie mamy remis 2:2 i mecz zaczyna się od nowa. W 36 minucie mamy trafienie na 2:3 i to Żabka wychodzi na prowadzenie, lecz długo się nie cieszyli tym prowadzeniem, gdyż już 60 sekund później ekipa Przepiórek doprowadza do remisu. Decydujący cios jednak należał do gości i to oni rzutem na taśmę, bo w 40 minucie zdobywają bramkę na wagę zwycięstwa 3:4.