Kolejka 6 środa, 22 maj 2024 godz. 19:00

Godzina 19:00 na boisku pojawiają się ekipy FC Desant i Przepiórki Włochy. Pierwsze minuty spotkania toczyły się w środku pola, było widać że obie ekipy chcą wyjść na prowadzenie. To udało się ekipie FC Desant w 13 minucie. W Kolejnych minutach spotkania żadna ekipa nie mogła sobie poradzić z trafieniem do bramki rywala. Tuż przed końcem 1 połowy zobaczyliśmy dwie bramki, obie wpadły w 20 minucie i na przerwę z prowadzeniem schodziła ekipa FC Desant. Drugą odsłonę lepiej zaczęła ekipa gospodarzy, która kolejną bramkę zdobyła w 26 minucie spotkania, a kolejne wpada 3 minuty potem, co sprawiło, że gospodarze prowadzili już 5:0. W 31 minucie pierwsza bramkę w tym spotkaniu zdobyła ekipa Przepiórek, niestety nie mogli się zbyt długo cieszyć tym trafieniem bo 60 sekund później na 6:1 trafili gospodarze. Wydawało się że mecz już jest ułożony i nic więcej się nie wydarzy, lecz tuż przed końcowym gwizdkiem na 7:1 wynik ustaliła ekipa FC Desant.