Kolejka 5 czwartek, 16 maj 2024 godz. 20:30

Na boisku stawiła się drużyna Dental Doctor i RSolution. Od samego początku obie ekipy zaczęły bardzo intensywnie. Szybko w 2 i 3 minucie do bramki trafił Piotr Gorczyca oraz Wiktor Kowalczyk z RSolution. Na te stratę szybko odpowiedział Marek Sanecki w 4 minucie. Przez dłuższą chwilę na boisku zapanował spokój i dobrej akcji drużynowej w 13’ Marek Sanecki podał do Jana Śmigielskiego i zdołał wyrównać wynik spotkania. 4 minuty później na prowadzenie wyszło Dental Doctor za sprawą Jana Śmigielskiego. Przewagą 1 bramki gospodarzy zakończyła się połowa. Po rozpoczęciu drugiej połowy, gospodarze w 27 i 28 minucie podwyższyli wynik na 5:2 strzelcem został dwukrotnie Damian Starosta. Parę minut później Marek Sanecki dokłada kolejne 2 bramki (30’ i 32’). W 39 minucie swojej szansy nie marnuje zawodnik RSolution Piotr Gorczyca. W ostatniej akcji meczu świetny występ pieczętuje Marek Sanecki dokładając 4 bramkę na swoje konto i wynikiem 8:3 tego dnia lepsza na boisku była drużyna Dental Doctor.