Kolejka 7 wtorek, 04 czerwiec 2024 godz. 21:15

Czerwone kartki

W wtorkowy wieczór na boisku stawiła się drużyna Dental Doctor oraz La Masia. Mecz od samego początku był na wysokim poziomie co poskutkowało, że w 4 minucie do bramki trafił Nikita Varvashenya, 2 minuty później Alexey Zubkovsky dokłada drugą bramkę. W 9’ padły 2 bramki dla La Masii (Alexey Chudovvsky, Viktor Kurochkin). W 10 minucie pierwszą bramkę strzeliło Dental Doctor za sprawą Patryka Zawady. W 13 i 17 minucie trafienie dołożył Nikita Varvashenya i Alexey Zubkovsky. Połowa zakończyła się wynikiem 1:6. Druga połowa to już skuteczne podwyższanie wyniku przez drużynę La Masia, 26’ Artsem Masakovsky, 33’ i 34’ Alexey Zubkovsky. Ten dzień nie należał do udanych przez Dental Doctor. La Masia tego dnia mogła zejść z boiska z uśmiechem na twarzy wygrywając pewnie mecz.