Kolejka 6 środa, 14 luty 2024 godz. 20:30

W środę doszło do spotkania pomiędzy EL Barrio FC a E.ON Polska spodziewaliśmy się w tym spotkaniu kilku ciekawych akcji z obu stron i się nie zawiedliśmy. Pierwsze trafienie mieliśmy już w 6 minucie za sprawą Grzegorza Kowerskiego, które okazało się jedynym trafieniem w 1 połowie. Zatem spodziewaliśmy się tego, że druga połowa spotkania da nam więcej bramek i się nie zawiedliśmy. Już w 21 minucie do remisu doprowadza Horacio Flores, lecz ekipa E.ON nie poddała się i ciągle atakowała. Owocem tych ataków była bramka w 24 minucie i prowadzenie w tym spotkaniu. Po kolejnych atakach i próbach podwyższenia wyniku udaje się to w 29 minucie gdy goście trafili na 1:3. Ekipa gospodarzy rzuciła się do odrabiania strat i udało jej się to już w 32 minucie, a bramkę zdobywa Saul Green. Jednak Meksykanów nie było stać na więcej za to „Energetycy” dołożyli jeszcze 2 trafienia. Najpierw w 34minucie, a następne w 38, które ustaliły nam wynik tego spotkania na 2:5 dla E.ON Polska.