Kolejka 5 czwartek, 27 kwiecień 2023 godz. 21:00

O 21:00 rozpoczęło się spiralnie na boisku „A” . Mierzyły się ze sobą ekipy Aplikacji Krytycznych i Airwentu. Na trafienie musieliśmy czekać do 8 minuty. Wtedy sędzia po wślizgu jednego z graczy gosci we własnym polu karnym wskazał na wapno. Do piłki podszedł Adam Szawarski i pewnie wykończył jedenastkę. Kilkanaście sekund później gospodarze poszli za ciosem. Tomasz Świder po wysokim odbiorze wykończył akcje i mieliśmy 2:0. Później gra się uspokoiła i na kolejne trafienie czekaliśmy do 14 minuty. Wtedy po dwójkowej akcji gosci piłkę do siatki skierował Stanislav Oseleochenko. Jeszcze przed przerwa przyjezdni wyrównali po strzale Dmytro Zhdanov. Tym samym do przerwy mieliśmy 2:2. W druga polowe lepiej weszli goście. Zhdanov otrzymał piłkę w środkowej strefie boiska. Minął jednego rywala i uderzył w okienko wyprowadzając swoją ekipę na prowadzenie. Na 9 minut przed końcem Zhdanov trafił po raz trzeci i mieliśmy 2:4. W końcówce goście jeszcze raz zaatakowali i spotkanie zakończyło się 2:6.