Kolejka 8 czwartek, 29 luty 2024 godz. 20:30

O godzinie 20:30 rozpoczął się mecz w ramach 6 ligi biznes, gdzie do walki o trzy punkty stanęły drużyny Profil vs lux Med. Na pierwsze trafienie w tym meczu mieliśmy nieco poczekać, oczywiście zespoły już od pierwszych minut tworzyły sobie dogodne okazje, jednak brakowało skutecznego wykończenia. Dopiero po upływie 13 minut naszym oczom ukazało się pierwsze trafienie autorstwa Marcina Szczepkowskiego, lecz radość z gola nie trwała długo. Chwilę po tym trafieniu z odpowiedzią przyszedł Artur Sawiński, który pewnym uderzeniem pokonał bramkarza i doprowadził do remisu i mecz zaczynał się od nowa. Mimo tego Goście nie zamierzali opuszczać pierwszej połowy przy stanie remisowym i jeszcze w końcówce pierwszej połowy podkręcili tempo co zaowocowało trafieniem na 1:2. Po zmienię stron ekipy nie zmierzały zawalając tempa i jedna, jak i drugą ekipa dość szybko na swoich kontach zanotowali po jeszcze jednym trafieniu, jednak po tym fakcie obraz gry nieco się zmienił. W dalszej części meczu to Lux Med kontrolował przebieg spotkania, a dzięki temu z łatwością doprowadzał do kolejnych akacji bramkowych co pozwoliło im zdublować pewną przewagę 5 trafień i po wyrównaj części meczu ślad został całkowicie zamazany. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:6.