Kolejka 4 środa, 08 maj 2024 godz. 19:00

O 19:00 na boisku „A” rozpoczęło się spotkanie pomiędzy Rsolution i Reytan. Już w 3 minucie mieliśmy otwarcie po strzale Ioseba Otskheliego. Chwile później Piotr Kulas zamknął akcji i było już 0:2. Po tej bramce Rsolution przejęło kontrole i trafili po strzale Norberta Morgi. Do przerwy goście dołożyli jeszcze jedna bramkę i mieliśmy 1:3. Po zmianie stron Reytan nie odpuścił szybko dołożyli kolejne trafienia i można powiedzieć, ze w 25 minucie mecz był zamknięty, ponieważ prowadzili 1:5. Gospodarze w końcu się przebudzili i weszli na swój poziom. Dłużej utrzymywali się przy piłce, ale nic to nie wnosiło. Wynik pozostawał bez zmian. Na 4 minuty przed końcem mieliśmy dwukrotna wymiane ciosów i gospodarze ustalili wynik spotkania na 3:7.